Richevon – odpowiedni krem przeciwzmarszczkowy dla twojej skóry

Zmarszczki to pojawiające się wraz z wiekiem zmiany na skórze. Przyczyną ich powstania jest zanikający kolagen, ale też zła dieta, nadmierne działanie promieni słonecznych, palenie papierosów, używki czy też przewlekły stres. Wiele bodźców ma wpływ na tworzenie się zmarszczek, wraz z upływem czasu pojawią się zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jak zatem pielęgnować skórę, by zapobiec ich powstawaniu?

Gdzie najczęściej pojawiają się zmarszczki?

Pierwsze zmarszczki często pojawiają się na twarzy w okolicy oczu i kącików ust. Wiąże się to z gestami mimicznymi. Za emocje, które odmalowują się na twarzy odpowiedzialne są odpowiednie mięśnie, te zaś napinają się i kurczą, efektem czego są zmarszczki mimiczne. Kolejnym miejscem, gdzie widoczne są te skórne załamania jest czoło, a także policzki. Z czasem zmarszczki się pogłębiają, przez co stają się bardziej widoczne. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: http://usuwanie-zmarszczek.net.pl/krem-na-zmarszczki-mimiczne-25/

Jak pielęgnować i dbać o skórę?

Przede wszystkim warto zadbać o zdrowy styl życia, odpowiednie nawodnienie, by skóra stała się bardziej jędrna. Należy jednocześnie pamiętać o właściwym kremie na zmarszczki. Taki kosmetyk powinien zawierać jak najwięcej naturalnych ekstraktów, których właściwości działają przede wszystkim na skórę. Jaki krem przeciwzmarszczkowy pod oczy? Takie składniki zawiera krem przeciwzmarszczkowy marki Richevon. W tym regeneracyjnym serum znajdziemy wyciąg kwiatów lawendy odpowiedzialny za odmłodzenie skóry i spłycenie zmarszczek, ekstrakt Acanthopanax Senticosus zawierający związki, które uelastyczniają skórę i poprawiają jej krążenie, a także koenzym Q10, który chroni przed działaniem wolnych rodników oraz wiele innych cenionych składników i mikroelementów. Dzięki temu Richevon sprawia, że skóra staje się miękka, jędrna i odżywiona. Zmarszczki zostają spłycone dzięki odnawiającym się komórkom, poprawia się mikrokrążenie, efekt starzenia zostaje zatrzymany.

Krem Richevon nie zawiera substancji sztucznych, dzięki czemu jest przyjazny i bezpieczny dla każdego rodzaju skóry. Już po kilku tygodniach poczujesz w jak delikatny i skuteczny sposób Richevon wpływa na twoją skórę, ujędrnia ją i regeneruje.

One Response to Richevon – odpowiedni krem przeciwzmarszczkowy dla twojej skóry

  1. Daga napisał(a):

    Słyszałam, że kremy przeciwzmarszczkowe powinno stosować się na wyrost. Nawet jeśli jeszcze nie mamy zmarszczek, ale jesteśmy w dojrzałym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *